Pojďme si focení užít

Zachytím pro vás snímky čehokoliv, co je pro vás důležité – okamžiky, které se naskytnou jednou za život, milí lidé, skvělé produkty nebo krásná místa; všechno je možné.

Objednejte se!

Fotky


Tohle jsem já. Ahoj!

Jsem fotografka z Prahy, minimalistka, máma a manželka. Tuhle práci miluju hlavně kvůli spojení se všemi těmi různými lidmi, které jsem na této cestě potkala. Neumím a ani nechci se zařazovat do jednoho žánru, většinou dělám to, co mě momentálně baví. Zájmy, které mám dlouhodobě, jsou cestování, umění, skvělé jídlo, pohyb, zvířata a knihy. Chci pro vás autentický fotografický zážitek bez ohledu na druh fotografie, který fotíme, a hlavně chci, abychom si to spolu užili!

[ Praha i mezinárodně ]

Mluvím plynule česky, anglicky a něco málo jsem schopná říct i španělsky

Služby nabízím všem dobrým lidem :-)

Děkuju <3

Velmi prijemne rodinne fotenie, super a citlivy pristup k miminku a krasne fotky ako vysledok. Odporucame

Natália J. (rodinné focení)

Had a fantastic experience with Jona throughout the day and afterwards, professional, great pictures and above all loads of fun!

Sam S. (svatba)
Jona je úžasná fotografka se skvělými nápady a schopností vytvořit příjemnou atmosféru, kdy se člověk uklidní a tak působí na fotkách velmi přirozeně. Zpracování fotek je vždy extrémně rychlé a vždycky žasnu, co dokáže vykouzlit. Spolupracovaly jsme spolu několikrát a výsledek je vždy dokonalý. Doporučuji úplně na jakýkoliv typ focení!
Mari J. (portréty & svatba)

Jak se objednat?

Neváhejte se na mě obrátit kdykoli a kdekoli se cítíte pohodlně. Dejte mi vědět, o jaký druh fotografií máte zájem, a další informace, které máte k dispozici (datum, hodiny, místo atd.). Poté počkejte na moji odpověď, která obvykle netrvá déle než 2 pracovní dny.

Jednoduché, že?

e-mail: hello@jonanovak.cz
telefon: +420 774 859 400
instagram: @johana_novak

Více

Odebírejte můj newsletter

Intuit Mailchimp