Milované vzpomínky

Párové a rodinné focení

Chci, abyste měli své vzpomínky rádi, abyste se i po letech na fotky koukali s láskou a vzpomínali na dané životní období, a třeba i na samotné focení s úsměvem. Proto se společně vypravíme na lokaci, která je vám blízká, ať už je to vaše doma, nebo oblíbený park. Nechci, abyste hodinu pózovali, ale abyste se na sebe koukali, objímali se, hráli si, zkrátka se bavili tak, jak jste zvyklí, a abychom to společně zachytili. Tak jak jste, napořád.

Toto focení může proběhnout takřka kdekoliv, kde to máte rádi. U vás doma, na zahradě, v oblíbeném parku, ve městě. Vřele doporučuju vybrat si lokaci, ke které máte vztah. Ve výsledné galerii bude mix barevných i černobílých fotografií, detaily, ale i záběry, které poodhalí vaše oblíbené místo.

Tak mi normalne ukapla slza.. To je tak krasny Joni... Ani nevim, jak Ti slovy poděkovat 🙏🙏🙏💙❤️💙 Ta s tou labuti jak otevira zobak?? To jsi husta.. a zbytek.. boze, my mame fakt super dite 😅😅🥰💙☀️🙏 Jsi skvělá DĚKUJEME MOOOOOC!!!! 🙏🙏🙏😘💜
Nikki V.
Teda Jony, to je bomba 😯 sedíme na posteli, všichni čtyři a dokolečka si je prohlížíme ☺️ Jsou fakt skvělý!!!!
Verča K.
Tak už jsem si to prohlídla asi 100x dokola, pobrečela jsem si a můžu jít pracovat :) Je to krásný, moc moc děkujeme, bylo to skvělý a teď nevím, kterou fotku dřív <3
Dominika K.

Milované vzpomínky jsou přirozené párové, těhotenské či rodinné focení na vaší oblíbené lokaci. Každé focení je individuální a může se od uvedeného lehce lišit.

cca hodina focení

40–60 fotografií v plném rozlišení
(mix barevných a černobílých)

dodání do 14 dnů (nebo dříve)

online galerie chráněná heslem

4 500 Kč
(o víkendu 6 000 Kč)

Máte dotaz? Mrkněte na nejčastější dotazy nebo mi napište.

Chcete se vidět v jiném světle? Objednejte se na focení.

Chcete fotky? Jednoduše mi napište.

Kdekoliv se vám to hodí!

Nikdy nenechávám poptávky bez odpovědí! Pokud vám do 2 pracovních dnů nedorazí odpověď, pravděpodobně se ke mně Vaše poptávka vůbec nedostala a je úplně v pohodě ozvat se znova, třeba přes jinou platformu :)

Sledujte mě na Instagramu @jonanovak_photo