+

Čau, já jsem Jona, fotografka vašich zážitků a velkých dnů

Jona je zkratka od Johany. Johana Novak, těší mě.

Kdo jsem? Možná lehce naivní člověk, který věří, že je na světě dost místa pro všechny, a dost prostoru, abychom si všichni žili po svém. Věřím na rovnoprávnost, změnu i lepší budoucnost. Jsem žena, máma, manželka a fotografka.

Život počítám na zážitky. Mám ráda, když se dostanu do stavu, kdy si naplno užiju tady a teď. To je nejčastěji s rodinou, na cestách, nebo třeba při běhu. Baví mě poznávat svět okolo sebe i fungování člověka jako takového. Jedním z mých velkých koníčků je neurověda. I proto už několik let takřka nepiju alkohol, takže vám moc ráda poradím s výběrem dobrého nealkovína nebo jiného nápoje, což se může hodit třeba v těhotenství, nebo na svatbě jako jedna z možností pro vaše hosty. Ráda zdolávám všelijaké výzvy, které mi do cesty přijdou přirozeně a dávají mi smysl, od kopců, přes trénink na maraton, až po každodenní handling velmi akčního batolete :-)

Jdeme spolu fotit?

Celé je to o vás a vašem zážitku

Fandím každému, kdo si svůj svatební den udělá po svém. Pravděpodobně mě nejednou uslyšíte říkat něco jako "v pořádku, je to váš den!". Protože z celého srdce věřím, že váš svatební den by měl být váš, se vším všudy a bez jakýchkoliv kompromisů.

Budu tu pro vás a s chutí váš den zachytím, ať už se rozhodnete pro jakýkoliv typ svatby, elopementu nebo rituálu. Přeju si pro vás jediné - ať je to vaše se vším všudy. Že je to netradiční? Nevěsta nechce bílé šaty, nemáte kromě obřadu žádnej bod programu, nebo jste se rozhodli vzít daleko od lidí jen ve dvou? V pořádku! Je to váš den!

Díky svatbám jsem si uvědomila, že raději zachycuju skutečné chvíle a zážitky než běžná pózovací focení, a tak vás nenechám stát před foťákem jen tak ani na nesvatebním focení. Místo toho něco podniknem. A co to bude? To je na vás. Všichni máme nějaké zájmy a koníčky a stejně tak i aktivity, které s rodinou či partnerem podnikáme. Společně vyberem takové, při kterých zazáříte.

Zní to dobře? Objednejte se na focení

Příběhy vypravím obvykle pomocí fotek, tak tady je pár těch, na kterých jsem pro změnu já. Většina mých zážitků se odehrává s mým mužem a dcerou, a tak jsou i fotky z rodinných albíček, nebo z našich rodinných focení od kamaráda a fotografa Honzy Martince.

Sledujte mě na Instagramu @jonanovak_photo