Okamžiky bez starostí

All inclusive ve studiu

Napříč webem hovořím o focení jako zážitku a chtěla jsem pro vás připravit i takový, kde se budete cítit opečovávaní se vším všudy. U tohoto focení zapomenete na starosti, neřešíte počasí nebo úklid či sezónní výzdobu doma. Ve studiu je vše připraveno jen a jen pro vás (a pro extra pohodlí můžu domluvit i vizážistku). Po focení za sebou zabouchnete dveře a jedete dál. Zkrátka se nemusíte vůbec o nic starat.

Při domlouvání vám zašlu pár možností ateliérů, finální výběr je však vždy na vás. Pokud máte zájem o služby vizážistky, dejte vědět již při první poptávce.

Ahojky, uz jsme vecer koukali v metru a jsou super!! Moc dekujeme, faktura zaplacena :) Libi se mi to moc, i ta kde jsem sama, to byl vyborny napad. Ondra moc zdravi a urcite napisu az bude Ari na svete s nami :) velke diky jeste jednou ❤️
Dominika M.

Okamžiky bez starostí představují příjemné focení ve studiu. Vše pro vás zařídím na míru. Každé focení je individuální a může se od uvedeného lišit, máte-li speciální požadavky, dejte mi vědět při objednání termínu.

na výběr z několika fotostudií

možnost zajistit vizážistku
(dejte vědět už při poptávce termínu)

cca hodina focení

20–60 fotografií v plném rozlišení podle typu focení
(mix barevných a černobílých)

dodání do 14 dnů (nebo dříve)

online galerie chráněná heslem

cena začíná na 7 000 Kč
(o víkendu od 9 000 Kč)

Máte dotaz? Mrkněte na nejčastější dotazy nebo mi napište.

Chcete se vidět v jiném světle? Objednejte se na focení.

Chcete fotky? Jednoduše mi napište.

Kdekoliv se vám to hodí!

Nikdy nenechávám poptávky bez odpovědí! Pokud vám do 2 pracovních dnů nedorazí odpověď, pravděpodobně se ke mně Vaše poptávka vůbec nedostala a je úplně v pohodě ozvat se znova, třeba přes jinou platformu :)

Sledujte mě na Instagramu @jonanovak_photo