Párové focení

Udělejte si čas jeden na druhého, užijte si vzájemnou společnost a dovolte mi, abych pro vás hezké chvíle zaznamenala.

Informace a ceník pro párová focení

Proč byste měli chtít párové fotografie?

Možná spolu máte jen pár selfieček, možná se jeden na druhého potřebujete zase trochu napojit, možná za sebou máte pár těžkých chvil, anebo naopak prožíváte jedno z nejhezčích společných období, na které chcete dlouho vzpomínat. Ať už vás na tuhle stránku přivedlo cokoliv, jsem ráda, že jste tady a těším se na společné focení.

Párové focení jako chvilka pro vás dva, chvíle, kdy se nikam nespěchá a užijete si jeden druhého. Na focení se spolu budete smát, budete si koukat do očí, dotýkat se... zkrátka budete spolu. A ještě z toho budete mít krásné fotky, které si můžete vystavit doma, použít je na případné svatební oznámení či výzdobu, ale hlavně takové, ke kterým se budete moct vracet, třeba až do stáří.

Chcete fotky?

I vy dva si zasloužíte krásné autentické fotografie.

Máte pocit, že nejste dostatečně fotogeničtí, jste z focení nervózní, nebo nevíte, jestli dokážete správně pózovat? Zahoďte obavy, vyfotit se může nechat každý. Chci vás dva zachytit takové, jací jste. Se vším vám ráda pomůžu a nebudu vás tlačit do ničeho, co je vám nepřirozené.

Jak to probíhá?

Focení se mnou trvá obvykle hodinu až dvě, ale nepředstavujte si, že vás čeká 60+ minut strnulého pózování před objektivem a úsměvů od ucha k uchu někde ve vyumělkovaném studiu, to bychom všichni odcházeli naprosto vyřízení :-) Přeju si, abyste z focení odcházeli v dobré náladě a příště přišli zas!

Každý vztah je jedinečný, každý pár tráví čas jinak a fotky by to měly odrážet. Pokud jste pár, který tráví veškerý volný čas v přírodě, vydáme se spolu do přírody, pokud je vám nejlépe doma, nestyďte se mě pozvat právě tam, a pokud dáváte přednost procházce městem, ráda se s vámi s foťákem v ruce projdu. Do focení můžeme zapojit také vaše oblíbené aktivity, nebo zážitky, které byste spolu rádi měli. Počet fotek nebo čas strávený na focení je pro mě vedlejší, primárně se soustředím na váš zážitek.

Na focení se nemusíte nijak chystat, stačí jen dorazit. U všech focení mi jde o zachycení momentek a vás jako páru, nikoliv o nepřirozené pózy a nastylované oblečení. Z tohoto úhlu pohledu se dá říct, že každý pár v podstatě na denní bázi pózuje (ano, i vy!). To, že se na sebe díváte, jak si k sobě sednete, jestli se chytíte za ruku, obejmete se, dáte si pusu nebo se pohladíte po vlasech - to všechno jsou vaše přirozené párové pózy a právě ty od vás budu chtít. Zkrátka a dobře stačí, když budete sami sebou.

Jdete do toho?

Milá slova těch, které jsem už fotila

Jezisiiiiii ty jsou nádherný!!! Jsi strašně moc šikovná!!! Teď tady nad tím slintame, David říkal "no jsem rád že jsi to zařídila" 😁 moc moc děkujeme :))
Pája
Ahoj, moc děkujeme, nečekala jsem takovou rychlost 😍 Moc se nám líbí fotky v pohybu a tam kde se usmíváme a naopak jsme zjistili, že vůbec neumíme pózovat přímo do objektivu, to se hrozně křeníme 🤣 Snad jsme pro tebe nebyly přítěž. Ale my jsme si to moc užili a zkušenost to pro nás byla skvělá.
Thao M.
Jsou uzasne! Jsi kouzelnice, je dost k neuvereni, ze oba s pavlem na jedne fotce vypadame nejen normalne, ale i pekne 😅🥰 Uz se tesim az se dostanu do kanclu a budu si to zas moct v klidu projit. ❤️🥰
Káťa P.

Ceník párových focení

Chcete nabídku na míru? Stačí napsat!

Ráda se s Vámi domluvím na focení přesně podle Vašich potřeb a přání. Jednoduše mi dejte vědět, co přesně potřebujete.

Žádost o ruku

Uchovejte si vzpomínky na jeden z nejšťastnějších momentů vašeho života. Nafotím reportáž vaši žádosti a až řekne "ano", přidáme i stylizované zásnubní portréty.

 • cca 1,5 hod focení
 • dodání fotek do 10 dnů
 • online klientská galerie
 • online slideshow

10 000 Kč
Domluvte si focení

Dokument

Vyražte si na rande nebo mě pozvěte k sobě domů, zkrátka a dobře, ukažte mi, jak spolu trávíte čas a já pro vás zachytím část vašeho každodenního života. Opravdové momenty a skutečné vzpomínky, to je gros tohoto focení.

 • 2-3 hodiny focení
 • dodání fotek do 2-3 týdnů
 • online klientská galerie
 • online slideshow

9 000 Kč
Domluvte si focení

Fotoprocházka

Focení jako přijemná procházka s občasným zapózováním. Tohle zvládne opravdu každý ;)

 • cca 1 hod
 • dodání fotek do 2-3 týdnů
 • online klientská galerie

4 500 Kč
Domluvte si focení

U vás doma

Focení u vás doma – ano, půjde to ;) Fotky s největší hodnotou, které nestojí ani krok navíc.

 • cca 1 hod
 • dodání fotek do 2-3 týdnů
 • klientská galerie (online)

4 500 Kč
Domluvte si focení

Fotky těch, které jsem už fotila

HZVrrhw-1%21sizeoriginalJonaNovak-2938DomcaZbyk_JonaNovak-0152_websize2t6KzzH-1%21sizeoriginal2021-ThaoMy-Tom-2
DF8wZZs-1%21sizeoriginalBaru-Honza_JonaNovak-0005_websize
vpJcdVL-1%21sizeoriginalsQ5FG2F-1%21sizeoriginalJonaNovak-7125Jana-Sam-Anicka-JonaNovak-0001_websizeJana-Sam-Anicka-JonaNovak-0039_websize
Baru-Honza_JonaNovak-0033_websizeBaru-Honza_JonaNovak-0036_websize
PxvLjgn-1%21sizeoriginalJanaSam-JonaNovak-0074_websizeBaru-Honza_JonaNovak-0038_websizeJonaNovak-546234mLPvG-1%21sizeoriginalVasicci-Tenerife_Jona Novak_00732022-Anicka-Radim