Rodinné focení

Na nic nečekejte a pojďte se s rodinou vyfotit hned. Za pár let si poděkujete.

Informace a ceník pro rodinná focení

Proč byste měli chtít rodinné fotografie?

Děti rostou, vzpomínky blednou, detaily z paměti poztrácíme, ale fotky nám zůstanou. Už po necelých dvou letech si nepamatuju, jak moje dcera voněla, když se narodila, jak křehoučká byla, že sama neudržela hlavičku, jak opatrně jsme kolem ní a s ní našlapovali, když byla malinkatý miminko... dokud se nepodívám na fotky. A je mi jasný, že za další dva roky si s chutí připomenu první krůčky, a ano i ten permanentně odřenej nos, co k tomu patří, první gesta i úsměvy od ucha k uchu, který nám vyvolává její jedinečnej smysl pro humor. A právě takové chvíle, přirozené, autentické a hlavně Vaše, pro Vás chci zachytit.

Chcete fotky s rodinou?

Rodina nemusí být jen máma, táta a dítě.

Stejnopohlavní páry s dětmi rozhodně jsou rodina, babičky s vnoučkama taky ráda vyfotím, víc generací nebo velkou rodinu zvládneme a yes, samozřejmě vám ráda nafotím i těhotenské fotky nebo samotné ratolesti.

Je rodinné focení pro mě?

Nejste fotogeničtí, vaše dítě je drak, nebo se naopak stydí, u vás doma to nevypadá, jak na sociálních sítích a z focení jste asi i trochu nervózní? Jste tu správně!

Všechno tohle už jsem slyšela nespočetněkrát, a zatím se mi nestalo, že bychom si neporadili! Fotky nakonec vždycky vznikly a rodiny byly spokojené. Jasně, můžete oponovat, že všechno je jednou poprvé, ale pokud vás tohle napadlo, zkuste se spíš zaměřit na svůj mindset. Zapomeňte na chvíli na fotky a prostě si přijďte užít chvíli s rodinou. Dětem možná pomůže, když jim předem řeknete, co je čeká. A nic víc řešit nemusíte :)

Jak to probíhá?

Nepoženem se za perfektní zlatou hodinkou, ale přizpůsobíme čas focení Vašim potřebám, spánkovému režimu dětí a tak dále. Místo vybereme takové, aby bylo ideálně Vaše, nebo pokud to není z nějakého důvodu možné, tak aspoň takové, na kterém se budete cítit dobře. Pro případ, že nevyjde počasí můžeme dát dohromady záložní variantu. Zkrátka a dobře je to o Vás a primárně by vám mělo být na focení fajn! :)

Vždycky se snažím o co nejpřirozenější fotky. Nic nemusíte umět, nečekám od Vás nic jiného, než že dorazíte na smluvené místo takoví, jací jste. S případným pózováním Vám ráda pomůžu. Nepředstavujte si ale, že budete stát hodinu+ před foťákem s křečovitým úsměvem a já vám budu štelovat končetiny na milimetr přesně do pózy, kterou jsme viděli někde na Pinterestu. Spíš si představte, co obvykle děláte se svou rodinou rádi, jak se na sebe díváte, jak jeden druhého třeba poplácáte po zádech, jak se spolu smějete, hrajete si, objímáte se, jak si o vás třeba vaše díte opře hlavičku, když je unavené... tohle jsou vaše pózy a ty se spolu pokusíme zachytit.

Jdete do toho?

Milá slova těch, které jsem už fotila

Tak už jsem si to prohlídla asi 100x dokola, pobrečela jsem si a můžu jít pracovat :) Je to krásný, moc moc děkujeme, bylo to skvělý a teď nevím, kterou fotku dřív <3
Domča K.
Johanko!!!! Ty fotky jsou uplne nerealne nesmyslne nadherny!!!
Karolina H.
Teda Jony, to je bomba 😮 Sedíme na posteli, všichni čtyři a dokolečka si je prohlížíme ☺️ Jsou fakt skvělý!!!!
Verča K.

Ceník rodinných focení

Chcete nabídku na míru? Stačí napsat!

Ráda se s Vámi domluvím na focení přesně podle Vašich potřeb a přání. Jednoduše mi dejte vědět, co přesně potřebujete.

Dlouhý rodinný dokument

Zachytím skutečný den z vašeho rodinného života. Hezké momenty, které vám budou připomínat, jak vzácná vaše rodina je, i těžké chvíle, které vám ukážou, že jste občas absolutní superhrdinové :)

  • okolo 6 hodin focení
  • dodání fotek do 2-3 týdnů
  • online klientská galerie
  • online slideshow

13 500 Kč
Domluvte si focení

Krátký rodinný dokument

Dokumentace vašeho každodenního života. Zachytím to, co opravdu děláte, jak spolu trávíte čas a budu fotkami vyprávět skutečný příběh vaší rodiny.

  • 3-4 hodiny focení
  • dodání fotek do 2-3 týdnů
  • online klientská galerie
  • online slideshow

9 500 Kč
Domluvte si focení

Fotoprocházka

Focení jako přijemná procházka s občasným zapózováním. Tohle zvládne opravdu každý ;)

  • cca 1 hod
  • dodání fotek do 2-3 týdnů
  • online klientská galerie

4 800 Kč
Domluvte si focení

U vás doma

Rodinné focení u vás doma. Fotky s největší hodnotou, které nestojí ani krok navíc. O chlup levnější než fotoprocházka jsou proto, že je fotím nejradši!

  • cca 1 hod
  • dodání fotek do 2-3 týdnů
  • online klientská galerie

4 500 Kč
Domluvte si focení

Fotky těch, které jsem už fotila

rodiny6Milos,Misa,Eliska-JonaNovak-0036milovanevzpominky_vendahlavickovi-00091C6A9769
Domca-Ondra-Ari_JonaNovak-0016-X4Domca-Ondra-Ari_JonaNovak-0085Domca-Ondra-Ari_JonaNovak-0033
71a8248c-594b-4f19-8f72-533fc35f5910hlavickovi-0003JonaNovak-7138Vasicci-Tenerife_Jona Novak_00311C6A9792
rodiny7TheChopras-JonaNovak-0066
Domca-Ondra-Ari_JonaNovak-0067rodiny4JonaNovak-9581Tumovy_Jona Novak_0051sobelovi-0001Domca-Ondra-Ari_JonaNovak-0012Domca,Ondra,Ari-JonaNovak-0029