Sami sebou

Přirozený portrét

Ráda lidem ukazuju, že na fotkách můžou vypadat dobře a že v tom, jací jsou, v jejich přirozenosti, je nejen síla, ale i krása. Z vlastní zkušenosti vím, jak je fajn občas se vidět v jiném světle. Podívat se na sebe očima druhého, nám ukáže, co vyzařujeme navenek.

Toto focení může proběhnout takřka kdekoliv. Na vašem oblíbeném místě ve městě, v přírodě nebo třeba u vás doma. Vřele doporučuju vybrat si takovou lokaci, která je vám blízká, protože i prostředí o nás hodně vypovídá.

Výsledná galerie je souborem různých fotografií – barevných i černobílých, detailních záběrů i snímků, které odhalují, kde se nacházíte. Snažím se tak o co nejkomplexnější obrázek vaší osobnosti.

Dekuji ty fotky jsou uzasny ❤️ Jsou strasne opravdovy)
Zuzana J.

Sami sebou je přirozené portrétní focení na vámi zvolené lokaci, která je vám blízká. Každé focení je individuální a může se od uvedeného lehce lišit.

cca hodina focení

20–30 fotografií v plném rozlišení
(mix barevných a černobílých)

dodání do 14 dnů (nebo dříve)

online galerie chráněná heslem

4 000 Kč
(o víkendu 5 500 Kč)

Máte dotaz? Mrkněte na nejčastější dotazy nebo mi napište.

Chcete se vidět v jiném světle? Objednejte se na focení.

Chcete fotky? Jednoduše mi napište.

Kdekoliv se vám to hodí!

Nikdy nenechávám poptávky bez odpovědí! Pokud vám do 2 pracovních dnů nedorazí odpověď, pravděpodobně se ke mně Vaše poptávka vůbec nedostala a je úplně v pohodě ozvat se znova, třeba přes jinou platformu :)

Sledujte mě na Instagramu @jonanovak_photo