Nabídka svatebního focení

Chcete vyfotit svatbu?

Přestože se primárně věnuju focení párů a rodin spíše v rámci fotoprocházek, už jsem měla tu čest vyfotit i pár svateb, a pokud máte zájem, ráda zachytím i tu vaši. Na této stránce byste měli najít všechny potřebné informace. V případě, že vám tu nějaké info chybí, neváhejte mě kontaktovat.

Ukázka svatebního focení

Joni, ja ti musim zas napsat. Miluju ty fotky, furt na ne koukame. Jsi genius a umelec a kouzelnice!!! Prekrasne, uz je sdilim do toho disku, at na ne muzou pripadne vsichni kouknout. Miluju! Dekuju dekuju dekuju!! Jsme nadsena, dojata, miluju!!!!
Kačka T.

Ceník

Focení svatby

Krátký den (4-5 hodin)12 000 Kč
Celý den (8-10 hodin)20 000 Kč
>10 hodin, destinační svatby, víkendy ad.individuálně (od 25 000 Kč)

Uvedená cena zahrnuje focení a veškeré plánování, včetně předsvatební schůzky, případně i schůzky posvatební. V ceně jsou všechny fotografie v digitální podobě i výběr (20-50 ks) tištěných fotografií v dárkové krabičce. Případné externí náklady (doprava, ubytování) nejsou zahrnuty v ceně.


Chcete fotky? Jednoduše mi napište.

Kdekoliv se vám to hodí!

Nikdy nenechávám poptávky bez odpovědí! Pokud vám do 2 pracovních dnů nedorazí odpověď, pravděpodobně se ke mně Vaše poptávka vůbec nedostala a je úplně v pohodě ozvat se znova, třeba přes jinou platformu :)

Sledujte mě na Instagramu @jonanovak_photo